Zeolit – náplň do filtrů 20 kg

Výrobce:VÁGNER POOL
Kód:50142911
Záruka:2 roky Produktová řada Economy - Základní výbava - Běžný uživatelský komfort - Ověřeno v praxi - Záruční doba 2 roky
Dostupnost: skladem 3 ks
Doba dodání:odeslání do 24 hodin
Bez DPH:331 Kč

Zeolit je moderní filtrační materiál, filtrační schopnost od 3 mikronů. Použitím zeolitu se účinek sanitačních látek významně zvýší, čímž na druhé straně dojde ke snížení množství požadovaného chloru až o 35%. Sníží se zápach v bazénech a podráždění očí a kůže.

Zeolit – náplň do bazénových filtrů

Důležitým faktorem pro údržbu bazénové vody je správná filtrace. Nejjednodušší jsou málo používané kartušové filtry, jejich nevýhodou je rychlé zanášení, nízká doba funkčnosti a neúplné zachycování nečistot. Účinnější variantou je písková filtrace. Písek, jak všichni dobře víme, je výborné médium pro mechanickou filtraci vody. Pískové filtry mají relativně dlouhou životnost, mění se cca 1 x během dvou let.

Přípravek zeolit-filter přináší ještě něco navíc. Má nejen stejnou účinnost jako písek - mechanický filtr, ale jeho aktivní povrch působí jako sorbent, je tedy schopen odstraňovat z vody i rozpuštěné nečistoty chemického charakteru. Takto filtrovaná voda je podstatně kvalitnější než z pískové filtrace, a mimo jiné usnadní použití bazénové chemie.
Jednou za dva roky je třeba filtrační náplň regenerovat pomocí solného roztoku.

Balení zeolituZeolit – náplň do filtrů, baleno po 20 kg
• Pytel 20 kg

Doba dodání zeolitu 


Zajímá vás tento výrobek?

Zeptejte se a mi vám rádi odpovíme.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý