Zásuvka na dálkové ovládání RC - 400 Jebao

Výrobce:JEBAO
Kód:JB6033
Záruka:2 roky Produktová řada Economy - Základní výbava - Běžný uživatelský komfort - Ověřeno v praxi - Záruční doba 2 roky
externi
Dostupnost: skladem 1 ks
Doba dodání:externí sklad - dodání do 5 dnů
Bez DPH:570 Kč

Zásuvka na dálkové ovládání RC - 400 Jebao umožňuje dálkově zapínat a vypínat elektrické spotřebiče do příkonu 1000 W. Dosah ve volném terénu až 50 m.

Parametry zásuvka na dálkové ovládání RC - 400 Jebao 
• Napětí: 230 V 50 Hz
• Max.zatížení: AC 230V, 1000 W
• Frekvence: 433,92 MHz
• Krytí: IP44
• Baterie: DC12V alkalická

Bezpečnostní pokyny
Zásuvka na dálkové ovládání je vhodná pro použití v domě, ale i ve venkovním prostředí, např. na zahradě nebo terase. Pokud přístroj vykazuje viditelné poškození, nesmí být uveden do provozu. Pokud zásuvku na dálkové ovládání používáte s čerpadlem pro vodotrysk nebo pro zahradní jezírko, musí být zásuvka na dálkové ovládání připojena na předpisovou zásuvku s ochranným kontaktem
a chráničem s detekcí chybového proudu (F1 spínač 30mA). 
Přípojná zásuvka musí být umístěna v oblasti chráněné před vodou a min. 2m od okraje jezírka. Elektrická instalace u zahradních jezírek a vodotrysků a jejich ochranná oblast musí odpovídat platnýmpředpisům. Obraťte se na odborného elektrikáře.

Uvedení do provozu
Zastrčte zásuvku na dálkové ovládání do předpisové zásuvky s ochranným kontaktem. Zastrčte síťovou zástrčku jezírkového čerpadla nebo jiného zařízení do zahradní zásuvky. Stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači zapínáte a vypínáte zásuvku a současně zařízení do ní zapojené. Příkon zapojených zařízení nesmí přesahovat 1000W.
Zásuvka na dálkové ovládání RC - 400 Jebao
Doba dodání zásuvka na dálkové ovládání RC - 400 Jebao 


Zajímá vás tento výrobek?

Zeptejte se a mi vám rádi odpovíme.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace