UVC zářič Evolution Aqua EVO 55 Watt, drain

Výrobce:Evolution Aqua
Kód:EA-evo-55Watt-Press
Záruka:2 roky Produktová řada Economy - Základní výbava - Běžný uživatelský komfort - Ověřeno v praxi - Záruční doba 2 roky
Dostupnost: skladem 1 ks
Doba dodání:odeslání do 24 hodin
Bez DPH:5 198 Kč

Profesionální UV zářič evo model 55 Watt, v novém provedení v tlakové verzi, s nulovým odporem. 
Vhodné i pro bazény pro instalaci za filtrací, shodné s modelem Astralpool 55W.
Nové UV zářiče od Evolution Aqua jsou díky své vylepšené konstrukci mnohem úspornější a výkonnější.
Nová řada nabízí kompletně přepracované 30 Wattové a 55 Wattové modely a nové 15, 25 a 75 Wattové modely.

Inovovaná konstrukce
Zářiče UV Evo Press mají optimalizovanou konstrukce pro bezztrátové průtoky a tím se zvyšuje jejich energetická účinnost. Tato zařízení je možno kombinovat téměř se všemi filtračními systémy. Jejich montáž je pomocí flexibilních hadic neuvěřitelně jednoduchá. 
Všechny UV EVO Press jsou dodávané s vysokým výkonem UV žárovky a energeticky úsporným předřadníkem, které jsou namontovány do vodotěsného robustního pouzdra. 
 
Profesionální řada UV zářičů evo pro okrasná, koupací a koi jezírka
Evo55 je vhodné pro jezírka do 55.000 litrů. Tyto informace o velikosti jezírka jsou informativní, záleží vždy na specifických podmínkách, osádce ryb, slunečním svitu, dopouštěné vodě, množství rostlin, způsobu použití jezírka, typu krmiva…

Evo UV vám dokáže zajistit průzračně čistou vodu, bez zeleného zákalu, tím, že zabíjí a shlukuje jednobuněčné řasy, způsobující zelenání vody. Tento model UV je navržen a postaven s využitím posledních moderních technologií, zajišťujících optimální průtok zařízením a optimálního využití UV záření ke zničení zelených jednobuněčných řas procházejících zářičem.
Vypadá velice moderně a stylově a je téměř fantastickým doplňkem ke každému jezírku, ale je navrženo i jako plně UV stabilní proti UV záření zevnitř i z vnější části. Dokáže fungovat oproti konkurencím, až do tlaků 2 bar, rovnající se 20 metrům výtlaku čerpadla. Elektrorozvody a trafo jsou umístěny uvnitř těla zářiče, stejně tak jako pojistky proti přehřátí. Je navržen a vyroben s ohledem na nejvyšší možnou bezpečnost, splňuje maximální bezpečnost pro použití v exteriérech a s vodou. Evo je také maximálně úsporné s ohledem na spotřebu elektrické energie. 

UV Evo 55 je dodáván s ¾“ -1 ½“ trnem na přívod a vývod, pro jednoduché napojení na veškeré běžné hadice. Možné je i napojení na 2“ trubky nebo hadice. Instalace je velice jednoduchá, a to ať do stávající sestavy, nebo jako nové zařízení. Evo je dodáváno s nainstalovanými úchytkami na zadní straně, pro jednoduchou horizontální nebo vertikální montáž. Oproti jiným UV je možné nainstalovat jakýmkoliv způsobem, teoreticky zavěšené i v prostoru. Jako možná jediný UV zářič v této třídě disponuje vlastním vypouštěcím ventilem a odvzdušňovacím ventilem.

Technické parametry:
- pro velikost jezírka do 55.000 litrůEvolution Aqua
- max. průtok 27.500 litrů/hod.
- doporučený průtok 6-18.000 litrů/hod.
- životnost žárovky 9.000 hod.
- žárovka 1x55 W
- vstup: trn pro hadice 25, 32, 38mm vnitřní průměr je součást balení
- výstup: trn pro hadice 25, 32, 38mm vnitřní průměr je součást balení
- variantné připojení vstupu a výstupu do UV je 1 1/2' (vnitřní závit)
- spotřeba 40 – 55 W
- velikost 1000x185x115 mm
- záruka 24 měsíců (neplatí na žárovky, křemíkové trubice, těsnění)
- je možné zakoupit rozšířenou garanci o 12 měsíců (poskytuje ji dovozce a distributor Evolution Aqua pro východní Evropu)


Návod UVC zářič Evolution Aqua EVO 15, 25, 30, 55 a 75W Stáhnout

Zajímá vás tento výrobek?

Zeptejte se a mi vám rádi odpovíme.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace