Při objednávce vždy označte způsob dopravy, jen zadání adresy balíkovny nebo místa uložení nestačí. Děkujeme.

Skimmery a trysky

 

Skimmery, trysky a dopouštění 

Skimmery odsávající nečistoty z hladiny vody a dopouštěcí systémy, které automaticky zabezpečí dopouštění vody, trysky, výpustě to vše najdete v této kategorii. V nabídce najdete skimmery plastové, nerezové a závěsné od několika výrobců. 

Skimmer do bazénu

Skimmer je zařízení, které je napojené na pískovou filtraci a slouží k odstranění povrchových nečistot bazénové vody. Skimmer bazénu Vám pomůže zejména v případě, že se v okolí bazénu vyskytuje například větší množství stromů, a do bazénové vody padá větší množství listí či jiné nečistoty. Bazénový skimmer s pomocí odčerpávání vody stahuje z hladiny bazénové vody nečistoty, které se pak usadí v košíku skimmeru. Skimmer pro bazén je velmi efektivní v tom, že nečistoty dokáže odstranit velmi rychle ještě předtím, než nečistoty stačí nasáknout vodu a klesnou na dno bazénu. Skimmer bazénu tak dokáže efektivně zvýšit celkový výkon filtrace bazénu, ale také šetří Váš čas, kdy nemusíte listí a další nečistoty odstraňovat ručně s pomocí síťky.

Bazénové trysky

Vratné bazénové trysky slouží k vrácení již upravené vody zpět do bazénu. Bazénové trysky se umísťují se zpravidla naproti skimmeru nebo v místech, kde je potřeba bazénovou vodu rozproudit. Sací bazénová tryska se používá jako alternativní možnost vysávání nečistot v bazénu pomocí vysavače. Pro vysávání se též používá skimmer. Sací bazénová tryska se umísťuje na dobře dostupném místě, nejčastěji uprostřed delší stěny bazénu cca 10 - 40 cm pod vodní hladinou.