Pure Pond BOMB bacterials 2ks

Výrobce:EVOLUTION AQUA
Kód:BS-4-EA-Pure-Pond-BOMB-2ks
Záruka:2 roky Produktová řada Comfort  - Vyšší uživatelský komfort - Ověřeno v praxi - Sestavení nebo zprovoznění zdarma (může se lišit dle typu) - Záruční doba 3 roky
top produkt
Dostupnost: není skladem
Doba dodání:odeslání do 24 hodin
Bez DPH:866 Kč

Bakterie pro nastavení biologické rovnováhy v jezírku pro léto a podzim a pročištění jezírkové vody.  
Pure Pond BOMB v Bacterial Pond Liquid, čistící a startovací bakterie pro bio-rovnováhu v jezírku, fungující po celý rok od 4°C, 1 ks pro 10-80 m3.
Pure Pond BOMB, proč jsou nejúčinnější a nejuniverzálnější bakterie na trhu?
- 5-6.000.000.000 ži­vých a  extrémně rychle se množících bakterií v 1 ks PURE BOMB.
V roce 2013 označeny čtenáři časopisu Practical Fishkeeping jako produkt ROKU 2013 pro jezírka.
Další ocenění získaly v roce 2012 a 2013 na různých soutěžích a výstavách jako nejlepší a nejužitečnější produkt pro jezírka.
- Bakterie fungují již od 4°C, (sníženě po celou zimu) pročisťují vodu, odstraňují kaly a nečistoty, aktivují filtraci a samočistící schopnost koupacích jezírek, dočisťují kameny a kačírek, extrémně rychle srovnávají bio-rovnováhu. Odstraňuji nutnost stálého použití UVC zářičů a Ozonizérů.
- Obsahuje různé druhy bakteriálních kultur, které spolu spolupracují v odbourávání zejména mechanických, hrubých - viditelných nečistot organického původu, čímž potlačují tvorbu dlouhých řas a zelenání vody.
- Živé bakterie pro excelentně rychlou a dlouhodobou aktivaci filtrace a bakteriálních biokultur ve vašem jezírku, 1 ks Pure Pond BOMB je vhodné pro jezírka do 20.000 litrů, při udržovacím dávkování až 40.000 litrů.
- Urychlují odbourávání a i částečně odbourávají čpavek, dusitany a urychlují rozklad dusičnanů. Podporují a aktivují aerobní filtrační systém ve filtracích a jezírcích a několikanásobně zvyšují jeho účinnost (10-100x)
- Jednoduché použití, Pure Pond BOMB přimo jen vlijete nebo rozmačkejte do jezírka, nebo do vaší biologické filtrace, do vaší tlakové filtrace, nebo bead filtrace.
- U koupacích jezírek bez filtrace, Pure Pond BOMB jen vlijete přímo do jezírka, nebo rozmačkejte na drobnější kousky a rozsypte do mělčin, popřípadě na místa většího výskytu nečistot.

Častý dotaz: Jaký je rozdíl mezi Pure Pond Black Balls a Pure Pond BOMB
Odpověď: Pure Pond BOMB jsou koncentrovanější a obsahuje agresivnější bakteriální kultury. Dávkování je jednorázové, polymer - kulička se velice rychle rozpadne a bakterie se uvolní do vody. A to v extrémně velkém množství a s potřebou se množit a požírat vše co najdou. 
Pure Pond Black Balls jsou naočkované v polymeru, který je trvanlivější (cca 2-20 týdnů, dle vody a nečistot) a uvolňují se postupně v pravidelných dávkách do jezírka a do filtrace. Bakterie se v polymeru stále namnožují , takže dávka bakterií může být v řádu 100-1000x větší než je v původním balení
Oba dva druhy ve vodě mají tendenci se velice rychle usadit na nečistotách plovoucích ve vodě a usadit se na veškerém povrchu, co ve vodě najdou. Usazují se na fóliích, kamenech, filtračních médiích, řasách, rostlinách, jakýchkoliv nečistotách a kalech. Podporují optimální tvorbu biofilmu, podporují aerobní rozkladný proces a nahrazují jej při nízkých teplotách. Obsahují dokonce i fotosyntetické bakterie.
Shrnuto: Pure Pond Black Balls je lepší dávat do filtrací, jako před earobní bakterie, mohou i nahrazovat filtrační médium, případně potůčků, či tam kde pravidelně proudí voda. A to již od teplot nad 4°C.
Pure Pond BOMB je lepší dávat přímo do jezírek od teplot nad 8°C pro jejich optimálně rozvoj a funkčnost a to po celý rok, od jara až pozdního podzimu.
Aplikace
- u koi jezírek 1 ks na 10-20.000 litrů vody, udržovací dávkování 1 x během 1–2 měsíců
- u okrasných jezírek 1 ks na 20–50.000 litrů vody, udržovací dávkován 1–4 x během roku
- u koupacích jezírek 1 ks na 20–100.000 litrů vody, udržovací dávkován 1–4 x během roku
Na jaře je vhodné používat vyšší dávky, na konci sezóny postačují menší
U silně znečištěných jezírek dejte první dávku na spodní hraně doporučeného dávkovaní, nebo i zdvojte dávkování.
Předávkování není na škodu.
Neškodí zvířatům, rybám, rostlinám ani jiným vodním živočichům.
Doporučení:
V případě možnosti (voda nezelená), vypínejte UV zářiče a Ozonizéry na jakkoliv dlouhé období
Doporučujeme silné vzduchovaní pro zvýšení účinnosti a kvalitní mechanické filtrace pro urychlení procesu biodegradace nečistot a snížení potřeby dávkování Pure Pond BOMB.
Rada:
- Důležitý faktor pro účinnost je teplota vody, čím teplejší voda, tím bakterie reagují rychleji, rychleji se množí a účinněji odstraňují nećistoty
- Neaplikujte do jezírka při teplotě nižší než 4°C, účinnost by byla velice malá
- Vhodná doba pro aplikaci je 6-8°C
- Optimální doba pro aplikaci je nad 8-12°C
- Super a rychlý výsledek dosáhnete pŕi teplotách nad 16°C
Dodávaná balení: 1, 2 ks

Pure Pond BOMB je přírodní preparát, jako takový může být různého zbarvení i velikosti. Nic z toho nemá vliv na kvalitu, stejně tak jako rozbitá, rozpadlá Pure Pond BOMB si zachovává stejné vlastnosti jako nerozbitá.
Chraňte před dětmi a zvířaty.
V případě požití vyvolejte zvracení a vyhledejte lékaře.
Skladujte při teplotách 10–25°C, ve stínu a mimo skladování potravin.


Zajímá vás tento výrobek?

Zeptejte se a mi vám rádi odpovíme.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace