pH MINUS 5kg Lake

Výrobce:CHEM APPLICATION
Kód:JCH-9-Lake-ph-minus-5kg
Záruka:2 roky Produktová řada Economy - Základní výbava - Běžný uživatelský komfort - Ověřeno v praxi - Záruční doba 2 roky
Dostupnost: skladem 1 ks
Doba dodání:odeslání do 24 hodin
Bez DPH:975 Kč

Přípravek Lake pH minus okamžitě snižuje vysoké hodnoty pH (nad 8,5). Přípravek hodnotu dlouhodobě nestabilizuje, jen ji okamžitě efektivně snižuje. Po jeho aplikaci doporučujeme pH stabilizovat produktem Lake Stabil. Hodnota pH vody je jedním z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje život KOI v zahradním jezírku. Jeho hodnota ovlivňuje chemickou formu látek, které jsou ve vodě přítomné. Hodnota pH určuje míru rozpustnosti některých látek a tedy i dostupnost prvků. Hodnota pH ovlivňuje míru dostupnosti CO2 pro rostliny, stejně tak saturaci vody kyslíkem. Dusíkový cyklus je opět silně ovlivněn hodnotou pH. Hodnota pH ovlivňuje vaše ryby dvěma způsoby: Přímo - změna pH = změna osmotického tlaku. Nepřímo - při pH nižším než 7 je prudce jedovatý amoniak NH3 přítomný v relativně neškodné formě NH4+, při zvýšení pH nad neutrální bod se pak mění rychle na NH3, což může mít fatální následky. Hodnota pH také ovlivňuje činnost nitrifikačních baktérií.
Návod na použití:
Vypočítané množství přípravku Lake pH minus dávkujte do nádoby s vodou, pečlivě rozmíchejte a získaný roztok potom rovnoměrně rozlijte po jezírku.
Dávkování: 
10 g / 1000 l (pokles pH - 0,1 stupně)
Nedoporučujeme skokovou změnu pH o více než 1 stupeň hodnoty během krátkého časového období (24 hodin)!!!
Balení:
5 kg
Upozornění:
Používejte přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
V sekci "Ke stažení": bezpečnostní list výrobku.


Bezpečnostní list AB pH MINUS Lake Stáhnout

Zajímá vás tento výrobek?

Zeptejte se a mi vám rádi odpovíme.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace