Vážení zákazníci, z důvodu dovolené 20. 7. - 28. 7. 2024 budou objednávky vytvořené od 19. 7. - 28. 7. 2024 odeslány 29 .7 .2024. Děkujeme za pochopení.

Ohřev bazénů

 

Nevíte si rady s výběrem vytápění bazénu? 

Nabízíme několik možností ohřevu bazénové vody, z nichž si jistě vybere každý. Na ohřev bazénové vody jsou častěji používána tepelná čerpadla s mimořádně vysokou účinností. Jako vhodný ohřev bazénové vody vám rovněž poslouží bazénové výměníky tepla - nerezové, titanové, nízkoteplotní, bazénové elektrické průtokové ohřívače vody a různé kombinace ohřevu vody v bazénu.

Bazénová tepelná čerpadla

 V nabídce najdete tepelná čerpadla Fairland, Norm a Zodiac, která představují moderní a vysoce efektivní způsob ohřevu bazénové vody. Tepelná čerpadla pracují nezávisle na počasí a poskytnou vám velkou úsporu tepla a to zadarmo. Tepelné čerpadlo se navrhuje podle objemu vody v bazénu. Instalace je možná v kombinaci s bazénovou filtrací nebo samostatný okruh s předřazeným cirkulačním čerpadlem.

Bazénové výměníkové ohřevy

Výměníky pro bazén jsou vyrobené buď  z nerezové oceli  AISI 316, pro všechny úpravy bazénové vody mimo úpravy slanou vodou
nebo bazénové výměníky s polyamidovým tělem s vnitřní částí z titanu, které jsou určeny právě pro úpravu slané bazénové vody. 

Bazénové elektrické ohřevy

Elektrické ohřevy k bazénu nabízíme standardně od výkonu 6kW do výkonu 12kW. Na vyžádání je možné zajistit ohřevy se silnějším výkonem. Topení EOVTi je vybavené spirálou z titanu a je určeno i pro upravovanou bazénovou vodu pomocí soli.