Odvlhčovač D850 Elektron

Výrobce:Bazenservis
Kód:odvlh4
Záruka:2 roky Produktová řada Economy - Základní výbava - Běžný uživatelský komfort - Ověřeno v praxi - Záruční doba 2 roky
Dostupnost: skladem 1 ks
Doba dodání:externí sklad - dodání do 7 dnů
Bez DPH:41 500 Kč

Odvlhčovače D 850 E jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla.
Součástí výbavy odvlhčovačů D 850 E je automatické odmrazování. Díky jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače použít jak ve starších tak v nově budovaných prostorách.
Použití
Odvlhčovače D 850 E jsou nezbytné pro vnitřní bazény u kterých není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách , a odstraňují tak zásadní příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače lze použít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu. Odvlhčovače D 850 E jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.
Specifikace
Odvlhčovač D 850 E je moderní zařízení, které Vás okamžitě osloví nejen vzhledem, ale i skvělými parametry. Je určeno pro postavení na podlahu i k zavěšení na zeď. Odvlhčovač je vybaven elektronickým nastavením požadované vlhkosti s digitálním zobrazením skutečné vlhkosti a dvourychlostním ventilátorem. Lamely, kterými proudí odvlhčený vzduch, jsou směrovatelné. Přístroj je vybaven indikátorem el. napájení. Pro svůj příjemný vzhled se hodí i do nejluxusnějšího prostředí.
Technické údaje
Odvlhčení: 60l/den
Přefiltrovaný objem vzduchu: 500m3/hod.
Nasávání vzduchu: předem
Výtlak vzduchu: vrchem
Objem zásobníku kond.vody: NENÍ
Napojení hadice kond.vody: 13mm
Plocha filtru vzduchu: 1500cm2
Elektrické napájení: 230V/50Hz
Elektrický příkon: 0,85kW
Regulátor vlhkosti: ZABUDOVANÝ
Chladivo: R 407C
Provozní teplota vzduchu: 10 - 35°C
Rozměr š/v/h: 660/750/345mm
Hmotnost: 38kg


Návod a parametry odvlhčovač D850 Elektron Stáhnout

Zajímá vás tento výrobek?

Zeptejte se a mi vám rádi odpovíme.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace