Lake Stabil 2,5kg

Výrobce:CHEM Application
Kód:JCH-16-Lake-stabil-2,5kg
Záruka:2 roky Produktová řada Economy - Základní výbava - Běžný uživatelský komfort - Ověřeno v praxi - Záruční doba 2 roky
Dostupnost: skladem 1 ks
Doba dodání:odeslání do 24 hodin
Bez DPH:1 628 Kč

Kompletní stabilizace chemických vlastností vody - pH, uhličitany, aminiak, minerály. Podporuje vitalitu a barvy ryb.
Přípravek Lake Stabil slouží pro komplexní rychlou stabilizaci vody po chemické stránce (15 min po aplikaci). Pozitivně ovlivňuje zejména množství uhličitanů (karbohydrátů) tvrdost vody, pH vody (7,5 - 8,2), napomáhá k odstraňování amoniaku, váže těžké kovy, zamezuje růstu řas. Dodává minerály do ekosystému a podporuje vitalitu a barvy ryb. Lake Stabil působí téměř okamžitě, proto je vhodný i k preventivnímu používání. Hladiny významných ukazatelů kvality vody v jezírku se stabilizují na optimální mez a s pomocí kvalitního filtračního zařízení je udržováná přirozená rovnováha a harmonie vodního prostředí - vodního mikroklimatu.
Upozornění: Produkt Lake Stabil je určený pro stabilizaci vodního mikroklimatu. Je nevhodné používat Lake Stabil v případech totálního zhroucení mikroklimatu, to znamená při zjištěných extrémně nevhodných parametrů jezírkové vody (pH ≤ 5 a 9 ≥, fosfor 1mg P / l vody).
Dávkování:
100g přípravku stačí k ošetření 1m3 rybniční vody.
Lake Stabil se aplikuje přímo, rovnoměrným rozsypem na hladinu po celé ploše jezírka (neředit vodou). Po aplikaci nechte běžet filtrační sytém i UV. Lake Stabil vytvoří ideální podmínky jezírkové vody pro vitální a svěží rybí osádku. Vhodná je rovněž aplikace po větší výměně vody. 
Doporučení:
Při aplikaci použijte gumových rukavic, zamezte požití přípravku.
Skladovat v suchu a chladu. Trvanlivost 3 roky od data výroby. Zdravotně i biologicky nezávadný, naprosto neškodný rybám a dalším živým organismům. Nebyly zjištěny žádné nepříznivé účinky při aplikaci s jinými přípravky - lze používat i v koupacích jezírkách.
Upozornění:
Používejte přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
V sekci "Ke stažení": bezpečnostní list výrobku.


Bezpečnostní list AB Lake stabil Stáhnout

Zajímá vás tento výrobek?

Zeptejte se a mi vám rádi odpovíme.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace