Folie solární 3,5 x 7 m, 360 mic

Výrobce:Flobal
Kód:folsol09
Záruka:2 roky Produktová řada Economy - Základní výbava - Běžný uživatelský komfort - Ověřeno v praxi - Záruční doba 2 roky
Dostupnost: obvykle do 7 dnů
Doba dodání:externí sklad - dodání do 7 dnů
Bez DPH:2 491 Kč

Solární bublinková bazénová fólie modrá, 360 mic, svařovaná na míru

Cena v přepočtu za m2: 123,-Kč

UV stabilizovaná solární bublinková fólie,plavena hladině (bublinami dolů) a díky slunečnímu záření dochází k tepelné výměně mezi teplým vzduchem v bublinách a vodou. Zároveň, pokud je voda ohřívána např. výměníkovým ohřevem nebo solárními kolektory, izoluje solární fólie hladinu bazénu a zabraňuje tak úniku tepla předaného vodě. Díky těmto efektivním procesům lze počítat až se 70% úsporami při ohřevu bazénové vody.
U vnitřních bazénů je ideálním prostředkem pro zabránění nadměrného odparu z hladiny v době, kdy bazén není používán. Zakrytím se sníží odpar o cca 90% oproti nezakryté hladině, čímž se zabrání nasycení  vzduchu vodními parami a jejich kondenzaci a pronikání do stavebních konstrukcí.
Solární bublinková fólie slouží zároveň jako zakrývací plachta.Je vhodná pro všechny druhy a tvary bazénů.
POZNÁMKA: Solární fólie se svařuje z pásů na míru dle požadovaného rozměru. Dodává se vždy jako čtverec nebo obdélník znásobením nejširšího a nejdelšího  místa bazénu. Po položení na hladinu se sestřihne  jednoduše nůžkami, přesně podle tvaru bazénu.


Zajímá vás tento výrobek?

Zeptejte se a mi vám rádi odpovíme.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace