Bazénové filtrace

Bazénové filtrace 

Filtrace pro bazén slouží k zachycení hrubých mechanických nečistot obsažených ve vodě. V této kategorii naleznete pískové bazénové filtrace, kartušové bazénové filtrace, filtrační písek a náhradní díly pro bazénové filtry.

Písková filtrace pro bazény 

Je filtrační zařízení, které slouží pro filtrování mechanických nečistot v bazénu a je podstatně nesrovnatelné s filtry kartušovými (papírovými). Médium u pískové bazénové filtrace je křemičitý písek o zrnitosti 0,4-0,8–1,2 mm. Zrníčka písku ve filtraci svými ostrými hranami zachytávají hrubé i jemné nečistoty. Písek pro bazény propíráme zpětným chodem, když zaznamenáme zvýšený tlak v nádobě, který nám hlídá manometr. Voda je nasáváná z bazénu přes skimmer a dnovou vpusť, dále prostupuje uloženou vrstvou písku v bazénovém filtru, kde se zachycují mechanické nečistoty.

Bazénová písková filtrace

Písková bazénová filtrace se skládá z plastové filtrační nádoby s vrchním plněním písku, nebo nádoby půlené, která zaručuje bezproblémovou výměnu filtračního písku. Dále čtyř nebo šesti-cestného ventilu, sloužícímu k pohodlné údržbě filtrace, propojovacího materiálu a samonasávacího čerpadla s vlasovým předfiltrem. Všechny nabízené bazénové pískové filtrace jsou prodávány jako komplety osazené na podstavci. U každé bazénové pískové filtrace uvádíme maximální objem bazénu, pro který je daná filtrace vhodná.  Správný poměr velikosti  filtrační nádoby a výkonu čerpadla určuje použití pro jednotlivé objemy bazénů. Dodáváme bazénové pískové filtrace na sladkou i slanou vodou.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace