AQUA BLUE SUPER ČISTIČ 1kg

Výrobce:CHEM Application
Kód:20000064
Záruka:2 roky Produktová řada Economy - Základní výbava - Běžný uživatelský komfort - Ověřeno v praxi - Záruční doba 2 roky
Dostupnost: skladem 1 ks
Doba dodání:odeslání do 24 hodin
Bez DPH:161 Kč

Aqua Blue Super čistič je velmi účinný čistič v prášku, speciálně vyvinutý pro čištění silně znečištěných všech druhů bazénových povrchů (obklady, plastové fólie, nátěry, nerez). Přípravek lze velmi dobře použít zejména na mastné nečistoty (linka na stěně bazénu kolem hladiny) a po zimní přestávce, při čištění před novou sezónou. Při odstraňování i zažrané špíny není třeba pracovat s námahou. Přípravek nečistoty rozpouští a lze je snadno pouze setřít. Spotřeba přípravku je velmi malá. je možné jej dlouhodobě skladovat.
Použití: Přípravek nasypte na navlhčenou houbičku nebo hadřík z přírodního materiálu. Otírejte znečištěná místa dokud se všechen přípravek na houbičce nerozpustí. Pak přípravek znovu naneste a pokračujte v čištění dalších ploch. Čistou houbičkou nebo hadříkem pak setřete zbytky čističe ze stěn bazénu a na závěr čištěné plochy důkladně opláchněte. Použití teplé vody na navlhčování houbičky i oplach zvyšuje účinnost přípravku.
Hmotnost: 1kg
Upozornění: Před použitím si vždy důkladně prostudujte návod na použití přípravku!
V sekci "Ke stažení": bezpečnostní list výrobku a etiketa

 


Bezpečnostní list AB Super čistič Stáhnout
Etiketa AQUA BLUE SUPER ČISTIČ Stáhnout

Zajímá vás tento výrobek?

Zeptejte se a mi vám rádi odpovíme.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace