Bazény a bazénové sety

< Předchozí stránka

Bazény

Námi nabízené plastové bazény jsou přizpůsobeny potřebám a poptávce zákazníků. Vybrat si ten správný bazén není vůbec jednoduché. Proto věnujte velkou pozornost správnému výběru bazénu a příslušenství.
Bazény se liší hlavně použitým materiálem, tvarem, velikostí, příslušenstvím a cenou. Než si budete chtít koupit bazén měli byste si odpovědět na tyto otázky:

Před pořízením bazénu
Bazény pro radost našich děti

- Jak budete chtít bazén využívat ?
- Kdy budete chtít bazén využívat ?
- Jak vybrat správný typ bazénu dle materiálů ?
- Výběr tvaru bazénu hraje také svoji roli ?
- Kde je nejlepší místo pro bazén ?
- Jak je to s bazénovým příslušenstvím ?
- Co všechno udělat pro bezpečnost ?
- Jak budete pečovat o bazén ?
- Jak to je s cenami bazénu ?
- Co můžete od naší firmy očekávat ?

Bazény vyrábíme na míru

Použitím moderních technologií (CNC automat) nabízíme zákazníkovi plnohodnotné, cenově dostupné bazény, které uspokojí i náročného zákazníka. Vnější strana pláště PP bazénu je v závislosti na tvaru a velikosti bazénu ztužená plastovou konstrukcí, do které je možné vkládat tepelnou izolaci. Nabízíme jak řešení "na klíč", tak i dílčí dodávky, ať už se jedná o bazény venkovní nebo bazény vnitřní. K bazénům dodáváme kompletní bazénové příslušenství a zajišťujeme pro naše bazény servis.

Plastové bazény z polypropylénu

Při výrobě bazénů se u nás používá na skelety bazénů silnější plastový materiál než u konkurence!!!
- Tloušťka dna bazénů 5mmBazény výrobce GOOL
- Tloušťka stěny bazénu 5mm
- Tloušťka schodiště bazénu 8mm
Bazény vyrábíme v 6-ti barvách (světle a středně modrá, světle zelená, bílá, písková a šedá)

Zvýhodněné bazény - bazény sety

V kategorii Bazény - sety a Bazény v akci Vám nabízíme bazény a vybavení pro bazény za zvýhodněné ceny. Bazény jsou prodávány jako sety, komplety, které obsahují vše pro základní zapojení a provoz bazénu.

Bazény GOOL s vysokou kvalitou

Hlavním cílem naší firmy je spokojený zákazník a tomuto cíli podřizujeme všechny činnosti a procesy při realizaci bazénů. Naše firma dbá nejen na spolehlivost, vysokou kvalitu bazénů a služeb, ale i na kvalifikaci svých zaměstnanců zakončené zkouškami s certifikátem EPW.
Můžete si tak být jisti, že námi nabízené plastové bazény dostatečně splňují naše náročné požadavky, které se projevují ve spokojenosti našich zákazníků.

Vířivé bazényVířivé bazény a vířivky

- Mobilní vířivky - bazény atraktivního vzhledu jsou vyrobené z kombinace syntetické kůže a kvalitního laminovaného PVC, které je pevné a vysoce odolné.
- Pevné hydromasážní vířivé vany vyrobené z materiálu Lucite Acrylic Vám poskytnou notnou dávku svěží, uvolňující relaxační masáže, která bude blahodárně působit na Vaše tělo i mysl. Díky velmi pokročilému systému ovládání vířivky - bazénu máte koupel plně pod kontrolou tak, aby byla přizpůsobitelná Vašim osobním požadavkům. Vířivky, vířivé bazény jsou vybaveny specialitami jako světlo, chromoterapie, spa audio, ozonovou dezinfekcí, kvalitním termokrytem, perličkovou masáží, nerez tryskovou technologií, samočištěním a dalším vybavením.

Bazény všech tvarů, bazény pro každého

Bazény a vířivé bazény
Kvalitní bazén GOOLStrojovna bazénu
Komponenty pro bazény
Chemie a údržba bazénu

Bazén má smysl pouze tehdy, když je dostatečně velký na to, aby se v něm dalo plavat (pro nenáročné dostačuje hloubka 1,2m). Celé rozměry pak závisí na počtu osob, které ho budou využívat. Příklad: bazén s menšími rozměry a s nainstalovaným vestavným protiproudem uspokojí i náročnějšího plavce.

Pokud chcete bazén používat i v zimě, musíte ho umístit pod střechu do vytápěné místnosti. Pokud ho však chcete používat jen v létě, umístěte ho ven. Pořízením zastřešení na bazén si můžete prodloužit koupací sezónu!

Jestliže chcete bazén, který by Vám vydržel opravdu mnoho let bez dalších nákladů, je pro Vás ideální bazén, který je vyroben
z homogenních kopolymerů (materiály s certifikací pro pitnou vodu), které jsou specificky upraveny a vyrobeny právě pro bazény.

Moderní technologie umožňují výrobu téměř jakýchkoliv tvarů a velikostí bazénů. Je potřeba uvědomit si vlastnosti takových bazénových tvarů, se kterými souvisí i potřeba zajištění dobré cirkulace vody, možnost zakrytí apod. Z tohoto důvodu je vždy nejlepší, jak i sami zákazníci posléze poznají, vybrat si tvar bazénu co nejjednodušší.

Místo pro bazén je klíčovou otázkou, podle níž se pak odvíjí
celá stavba a provoz. Dispoziční řešení bazénu je třeba
pečlivě zvážit s ohledem na hlediska technická i estetická.

Bazénové příslušenství dělíme
příslušenství pro ulehčení péče o bazén a bazénovou vodu: automatické dávkovače, bezchlórové úpravy, tepelná čerpadla
příslušenství, které Vám zpříjemní čas strávený u bazénu i samotné koupání jako: protiproudy, reflektory, masážní trysky….
příslušenství bez nutnosti instalace: bazénové teploměry, testery, bazénové vysavače, chemické přípravky, plachty letní a zimní…

Je třeba dbát na prevenci bezpečnostních rizik při využívání bazénů - např. el. hlídač hladiny, protiskluzová dlažba, zábradlí…

Čistota bazénové vody se dá zajistit pomocí filtrace s cirkulačním čerpadlem a bezchlórové úpravy vody nebo dávkovačem chloru a Ph. Vlastní povrch bazénu se pak udržuje pomocí vysavače, který odstraňuje ze dna a stěn hrubé nečistoty

Nevěřte klamavým reklamám na nízkou cenu bazénu, že dostanete něco zdarma nebo levněji - prohlédněte si naše bazény a zvýhodněné bazénové sety. Přesvědčte se, že naše nabídka na bazény je opravdu konečná a bez dalších příplatků.

Kvalitu za rozumnou cenu podpořenou odborností a servisem

Přihlášení projektanta
Chci zdarma e-book "Rady při pořizování bazénu, ČOV a jezírka"

Opište kód do políčka: →  

+420 736 735 141, +420 495 496 147

info@gool.cz